ImagineImagine

Reclamatie Ka1zer

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
chrrisstian
Membru
Membru
Mesaje: 38
Membru din: Joi Apr 02, 2020 3:01 am
3
Localitate: Bucuresti
Loading…

Reclamatie Ka1zer

Server-ul pe care a fost incidentul: surf.parabestial.ro
Nickname-ul tau: christ
Nickname-ul adminului reclamat: Ka1zer
Data si ora: 28/4/2020, in jur de ora 10-11 seara
Motiv: demote fara nici un motiv
Dovada: cererea de admin + vipul/slotul pe server si forum.
viewtopic.php?f=90&t=1520

El sustine ca am facut reclama doar pentru ca m-a vazut intrat pe un alt server de surf. Ca si cum sunt obligat sa joc doar pe un singur server.
Intrasem pe serverul ala pentru ca m-am plictisit de o harta care era pe serverul vostru si urma ca apoi sa intru inapoi pe parabestial. Am intrat acolo mi-am dat voice_enable 0 pentru ca toti vorbeau, si mi-am vazut de joc. Nu e nevoie sa ma bagi tu pe mine la pachet tu toti ceilalti care probabil au facut ceva gresit.
Mi se pare normal sa iei niste decizii atunci cand ai si niste dovezi, nu doar niste vorbe din partea altor playeri.
Sustii ca am facut reclama dar tu nici macar nu erai pe serverul ala, deci ce sa inteleg din asta?
Prin toate banurile pe care le-ai dat in seara asta si rankurile pe care le-ai ai gonit efectiv playerii respectivi. Iti dai seama ca unul care a luat ban pe parabestial o sa se duca acum pe sv ala, sau unul care nu mai are rankul si nu ii dai nici o explicatie, absolut niciuna. Cum nu mi-ai dat nici mie pana nu am scris ceva pe chat.

Nu am facut nimic gresit, nu am facut reclama nici pe voicechat nici pe textchat, nu am vorbit de rau serverul, dar totusi imi este luat rankul.
As a matter of facts nici nu prea vorbesc pe server, lucru ce poate fi confirmat de toti playerii de pe server, care ma vad online. Sau de fapt nu pot, pentru ca nu ies in evidenta mai deloc, pentru ca nu vorbesc. Dar ma rog.

Sa nu mai zic ca pe server un jucator a intrat sa discute cu tine, iar tu nici nu depuneai minimul efort de a-l asculta pana la capat, ca l-ai banat.
Halal de comportament pentru un owner.
@Para


Avatar utilizator

retired
Membru
Membru
Mesaje: 45
Membru din: Mar Apr 28, 2020 12:09 am
3

Re: Reclamatie Ka1zer

Și eu sunt in aceeași situație, nu am primit nici un motiv la banul pentru care mi s-a acordat, am încercat sa scriu pe chat și mi-ați șters mesajele de pe chat, ce e asta?
Credeți ca eu m-am jucat atâtea ore degeaba? Ca am făcut surf wizurd degeaba?
Nu înțeleg ce e cu mentalitatea și comportamentul asta, nu fac parte din staff, nu sunt legat cu nimic de comunitatea asta, și mă banati și îmi ștergeți mesajele fără motiv.
Scuze ca m-am băgat peste reclamația ta, dar simteam nevoia sa vadă toți ca nu ești singurul care este revoltat.
Cu stima, retired.
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Reclamatie Ka1zer

Reclamatie nefondata,nu primim reclame pe server!
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Sn1per
Fondator
Fondator
Mesaje: 1275
Membru din: Dum Noi 04, 2018 12:42 pm
5
Romania

Re: Reclamatie Ka1zer

Nu toleram încălcarea regulamentului viewtopic.php?f=40&t=61, speța pentru aceasta reclamație este punctul 5.
Încuiat