ImagineImagineImagine

Reclamatie Just ^Дрыщ

Avatar utilizator

Topic author
Divin
Membru
Membru
Mesaje: 95
Membru din: Lun Aug 26, 2019 7:58 pm
4
Localitate: Buzau

Reclamatie Just ^Дрыщ

Server-ul pe care a fost incidentul:CSGO ROMANIA 1
Nickname-ul tau: Divin | #sTanJrr
Nickname-ul adminului reclamat: Just ^Дрыщ
Data si ora: 16:30 aprox.
Motiv:Gag fara motiv + isi protejeaza prietenii care joaca cu hack (Husky rank2 ,banat pe 2 conturi fiind si in staff pe sv2)
Dovada:






Stiu ca nu sunt cele mai bune dovezi ,doar atat am putut sa prind ,deoarece am un pc slab(Ka1zer cunoaste situatia) si mi se mai blocheaza la inceperea rundei.
Rog si un control la pc-ul lui Just ,daca stiti ca nu are nimic ,nu ar avea motiv sa refuze .


"They talk about my 1 taps." - Adil "ScreaM" Benrlitom
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Reclamatie Just ^Дрыщ

Cand incepi sa cresti divin?
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Marshall
Membru
Membru
Mesaje: 171
Membru din: Sâm Sep 07, 2019 11:53 am
4
Netherlands

Re: Reclamatie Just ^Дрыщ

ka1zer scrie: Mar Dec 24, 2019 5:31 pm Cand incepi sa cresti divin?
Up
Avatar utilizator

Marshall
Membru
Membru
Mesaje: 171
Membru din: Sâm Sep 07, 2019 11:53 am
4
Netherlands

Re: Reclamatie Just ^Дрыщ

In legatura cu pc, chiar daca piesele sunt mai vechi exista foarte mult praf care se aduna in carcasa, incearca sa il cureti. Acesta incetineste viteza de racire a coolerului CPU, incearca sa opresti toate efectele din windows cand joci, iar daca ai un ssd sa tii jocul pe acela. Foloseste-ti resursele in a planui un pc nou. Chiar daca nu dispui acum de buget nu te abate de la planul de a il face.
Ultima oară modificat Mar Dec 24, 2019 6:25 pm de către Marshall, modificat 1 dată în total.
Avatar utilizator

Topic author
Divin
Membru
Membru
Mesaje: 95
Membru din: Lun Aug 26, 2019 7:58 pm
4
Localitate: Buzau

Re: Reclamatie Just ^Дрыщ

ka1zer scrie: Mar Dec 24, 2019 5:31 pm Cand incepi sa cresti divin?
Ti-am adus dovezi ca face abuz de comenzi ,da gag fara motiv .
Eu cred ca tu esti acela care trebuie sa mai creasca putin si mai sunt altii pe langa tine .
Cu raspunsul asta deja stiu ce se va intampla cu reclamtie "TOPIC INCHIS" cu dovezi aduse desigur .
Voi "distrugeti"comunitatea asta
Comunitatea asta are nevoie de admini noi ,poate nu tu ,dar nu se stie niciodata
Craciun Fericit va urez!
"They talk about my 1 taps." - Adil "ScreaM" Benrlitom
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Reclamatie Just ^Дрыщ

Divin scrie: Mar Dec 24, 2019 6:08 pm
ka1zer scrie: Mar Dec 24, 2019 5:31 pm Cand incepi sa cresti divin?
Ti-am adus dovezi ca face abuz de comenzi ,da gag fara motiv .
Eu cred ca tu esti acela care trebuie sa mai creasca putin si mai sunt altii pe langa tine .
Cu raspunsul asta deja stiu ce se va intampla cu reclamtie "TOPIC INCHIS" cu dovezi aduse desigur .
Voi "distrugeti"comunitatea asta
Comunitatea asta are nevoie de admini noi ,poate nu tu ,dar nu se stie niciodata
Craciun Fericit va urez!
Mai copile,te stiu foarte bine,stiu foarte bine cum esti tu pe chat,cauti mereu motiv de cearta si nu ma mira ca esti unicul care ia gag mai mereu pe server
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Just ^Дрыщ'
Membru
Membru
Mesaje: 229
Membru din: Lun Aug 19, 2019 8:35 am
4
Localitate: Chisinau, Moldova

Re: Reclamatie Just ^Дрыщ

Jesus, I've got 200 hours and this guy is still frustrated.
1. I gagged you to evade a conflict( as seen on the screenshot )
2. You were constantly accusing Husky of cheats, and of course I was defending him, because this guy is on the forum even more than me.
3. You didn't even try to understand why he got VAC on 2 accounts, and already accuse him, which shows how childish you are mentally.
Avatar utilizator

Ka1zer
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 1537
Membru din: Joi Sep 19, 2019 9:44 pm
4
Localitate: Anglia
Great Britain

Re: Reclamatie Just ^Дрыщ

Tot ce vad pe chat este ca tu iar te plangi de cineva care este codat,continuuu si continuuu daca eu eram in locul lui Just luai mai repede gag
Am tras un glonţ si te-am baut!
► Show Spoiler
Avatar utilizator

Marshall
Membru
Membru
Mesaje: 171
Membru din: Sâm Sep 07, 2019 11:53 am
4
Netherlands

Re: Reclamatie Just ^Дрыщ

Cred ca esti genul de persoana care prefera sa se certe mereu,incep sa realizez. Indiferent de modul de exprimare al interlocutorului. Ai tu o problema personala cu Just , acest lucru nu este premiat de noi aici in comunitate in niciun fel mai ales ca este si in zona xenofoba faptul ca nu esti de acord cu administrare de diferite nationalitati. Dupa cum spune si Ka1zer ,o sa cresti si o sa intelegi poate sau poate niciodata, depinde de valorile pe care ti le atribui.
Avatar utilizator

SilentX
Slot / Vip
Slot / Vip
Mesaje: 134
Membru din: Sâm Noi 03, 2018 10:19 am
5
Localitate: Tirgu Mures
Romania

Re: Reclamatie Just ^Дрыщ

Divin, din cele jucate cu tine pe server eu observ tot aceasi atitudine si dispreti fata de cei ce joaca mai bine ca tine si admini.Daca si pe mine mai facut waller, ma indoiesc de capacitatea ta de a detecta jucatori care folosesc diferite "artifici si pocnitori"( ca tot vine revelionul).Daca se dovedeste ceva, bravo tie si o sa te felicit.
Încuiat