ImagineImagineImagine

Prezentare - AsuL

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
AsuL
Membru
Membru
Mesaje: 77
Membru din: Lun Dec 31, 2018 5:10 pm
5
Localitate: Dambovita

Prezentare - AsuL

Nume real: Ciprian
Nume in jocuri: AsuL
Varsta: Am varsta de 17 ani.
Descriere personala:Ma numesc Ciprian , am varsta de 17 ani si sunt din judetul Dambovita! Sunt un baiat bine educat caruia ii place sa faca glume in limita bunului simt . Imi place sa ma plimb cu bicicleta , deoarece ma relaxeaza foarte mult! Imi place sa îmi fac prieteni noi mereu si sa cunosc oameni, îmi plac foarte mult jocurile si sa ii respect pe cei din jurul meu, chiar daca ei nu ma respecta la fel de mult si cred cam am din toate câte ceva, asta înseamna ca sunt un om integru si stiu ce vreau de la viata, sa reactionez ca atare atunci când trebuie, asta înseamna ca ai discernamânt si nu lasi pe nimeni sa te calce în picioare, dar ca orice om am si mici defecte de care nu ma pot debarasa de ele cât as încerca, adica nu pot pune la fund asa cum zice în popor si tratez ca atare fiecare amanunt, chiar daca ,realizez ca nu e bine sa ma enervez din orice fleac, dar asta e firea mea si totusii ma bucur ca sunt asa. Ca hobby-uri am: CS-GO-ul, alte jocuri, diferite sporturi, ieșit pe afară, în timpul liber ies în oraș cu prietenii la un suc. Visul meu este sa devin profesor , sa invat copii si sa lucrez cu ei , de aceea aplic si in aceasta factiune , pentru a ajuta jucatorii de pe acest server. Sunt o persoană dornică care dorește să se implice în diferite activități și dornic de a munci în echipă, într-un colectiv unit. Sunt un tip responsabil și atent la ceea ce face.Vara imi place sa-mi petrec timpul la matusa mea , la bloc , deoarece pot iesi cu prietenii in parc si pot face de asemenea multe activitati , cum ar fi : sa ma joc baschet , fotbal sau sa ma plimb cu bicicleta. Ca genuri muzicale ascult rap, trap , hip-hop si rock. In viata , eu mereu am mers dupa proverbul RESPECTA SI VEI FI RESPECTAT si de aceea am foarte multi prieteni si ma inteleg bine cu majoritatea oamenilor pe care ii cunosc!
Hobby(uri): Imi place sa ies afara cu prietenii , sa fac sala si sa joc baschet.
Jocul(rile) preferat(e): CS GO. Sniper elite 4.
Interese: Sunt interesat de istorie si de documentare despre al II-lea razboi mondial!
O frază de sfârşit: Va multumesc ca mi-ati acordat atentia dumneavoastra!
Poza (Optional)​:


Avatar utilizator

KeepYourSoul
Membru
Membru
Mesaje: 415
Membru din: Joi Iun 27, 2019 1:44 pm
4
Localitate: SoulKeepers
Romania
Loading…

Re: Prezentare - AsuL

Pro! 😊
Imagine
“The noblest art is that of making others happy.” — P.T. Barnum
Încuiat