ImagineImagine

Cerere unban - boogyman

Încuiat
Avatar utilizator

Topic author
boogyman
Membru
Membru
Mesaje: 2
Membru din: Mar Ian 29, 2019 7:57 pm
5

Cerere unban - boogyman

Nickname-ul tau: boogyman
Nickname-ul adminului care te-a banat: nu stiu sigur in momentul acela era pe server ADMIN Ionut
Data si ora: imi pare rau dar am uitat, cred ca acum o saptamana
SteamID-ul tau: STEAM_0:0:26159987
Dovada: nu stiu la ce va referiti
Vreau sa sa spun ca nu imi sta in caracter sa folosesc coduri si consider ca s-a facut o greseala. Jucam harta de_miraj si abia am reusit sa o invat (am inceput sa joc CS :GO foarte recent, dar am jucat mult CS 1.6 si Source in tinerete) si pur si simplu aveam norocul sa ies pe zona de mid si in fata mea 3 teroristi cu spatele la mine. De vreo 2 sau 3 ori. Am facut cateva fraguri si la un moment dat am primit ban. Nu vreau sa acuz pe nimeni dar cred ca ar fi fost mai cinstit daca cineva vorbea cu mine inainte de a-mi da ban sa am posibilitatea sa ma apar.
Am intrat pe serverul vostru pentru ca este un server fara toate porcariile alea adaugate prin moduri sau cum se numesc, si mi-a facut mare placere sa joc cateva meciuri. Nu am excelat niciodata, puteti sa vedeti scorurile mele cred ca toate au fost nici macar mediocre, dar cred ca am prins o zi buna si am avut noroc atunci si pur si simplu am reusit sa elimin cativa adversari in seara aia. Nu stiu cine mi-a dat ban , am vazut ca era doar ADMIn Ionut in joc atunci si intamplarea face ca l-am omorat de vreo 4 ori la rand poate de aceea s-a ajuns la ban.
Vreau doar sa va spun ca nu folosesc coduri , nu imi aduce nici o satisfactie lucrul asta. Nu sunt un copil, la varsta mea unii dintre voi mi-ati putea fi copii.
Sper sa reconsiderati decizia voastra pentru ca imi place foarte mult serverul vostru si chiar imi doresc sa mai intru din cand in cand sa mai joc cate o partida cu baietii.
Multumesc.


Avatar utilizator

Del1an
Membru
Membru
Mesaje: 42
Membru din: Lun Noi 05, 2018 9:56 pm
5
Localitate: București

Re: Cerere unban - boogyman

Așteptăm adminul in cauză să posteze demo-ul

"Winners train, losers complain"
Avatar utilizator

Ionut
Membru
Membru
Mesaje: 110
Membru din: Sâm Dec 22, 2018 11:41 pm
5

Re: Cerere unban - boogyman

Nu am fost eu pe server , te inseli =) Abia mai intru odata la 2-3 zile. Gandeste-te mai bine si dupa fa o cerere unban.
Nu-mi aduc aminte sa fi banat un jucator cu acest nume, plus ca eu nu banez aiurea , banez cu motive intemeiate. Daca tu crezi ca ai luat ban de la mine fara nici un motiv , eu imi asum vina. Demo nu am , de obicei la cei de lv 0 steam nu mai fac demo ca e destul de clara treaba. [ADMIN] nu am doar eu , probabil au fost altii care nu a activat nametag-ul.
Ce pot spune , acord un PRO.
Avatar utilizator

CR7
Membru
Membru
Mesaje: 69
Membru din: Sâm Noi 24, 2018 12:11 pm
5
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Cerere unban - boogyman

Mai așteptăm și alte păreri în acest caz, poate a mai fost cineva de față la momentul respectiv.
Avatar utilizator

Topic author
boogyman
Membru
Membru
Mesaje: 2
Membru din: Mar Ian 29, 2019 7:57 pm
5

Re: Cerere unban - boogyman

Dupa cum am scris nu am intentia sa acuz pe nimeni , am vazut doar un player cu ADMIN la nume. Cum ban-ul a venit asa pe nerasuflate nici nu am stiut cum sa reactionez. Am iesit din joc si am scris cateva randuri pe un site gasit pe Google.
Nu sunt suparat , recunosc ca nu prea merit sa joc pe acest server pentru ca nu sunt un jucator bun. Dar cateodata mi se umfla muschii pe mine si intru aici sa revin cu picioarele pe pamant. Nu am jucat pe multe servere de CS GO dar acest server e foarte OK, de aceea fac presing sa mi se ridice ban-nul.
Avatar utilizator

CR7
Membru
Membru
Mesaje: 69
Membru din: Sâm Noi 24, 2018 12:11 pm
5
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Cerere unban - boogyman

Svr-ul este free. Oricine poate juca aici și este bine venit , dacă este un jucător cinstit și corect.
Nu contează că nu ești un jucător bun , nu suntem un svr unde ne rezervăm playerii și cum am spus mai sus , oricine este bine venit.
În lipsă de alte păreri , sunt Pro unban.
Avatar utilizator

Del1an
Membru
Membru
Mesaje: 42
Membru din: Lun Noi 05, 2018 9:56 pm
5
Localitate: București

Re: Cerere unban - boogyman

Pro unban.

"Winners train, losers complain"
Avatar utilizator

CR7
Membru
Membru
Mesaje: 69
Membru din: Sâm Noi 24, 2018 12:11 pm
5
Localitate: Sibiu
Romania

Re: Cerere unban - boogyman

Rog un admin să îi acorde unbanul!
Topic închis!
Încuiat