ImagineImagine

Căutarea a găsit 1 rezultat

de CathyDaGoat
Mar Mar 05, 2024 4:25 pm
Forum: Cerere helper / admin
Subiect: vreau sa devin admin deaoarece
Răspunsuri: 3
Vizualizări: 335
Romania

vreau sa devin admin deaoarece

pe server sunt prea multi codati mereu cand intru vad un codat sau mai multi si intru zilnic stiu cum sa detectez codatii si vreau ca oameni sa inteleage ca pe dust 2 daca nu suntem 5v5 nu e voie pe site-ul B