ImagineImagine

Căutarea a găsit 14 rezultate

de iAmToNNNy
Mie Iul 31, 2019 2:50 pm
Forum: Cerere helper / admin
Subiect: Cerere admin din nou
Răspunsuri: 18
Vizualizări: 6126

Re: Cerere admin din nou

am mai rascolit din niste cererei si au fost cazuri, nu am jucat niciodata pe server, iar eu nu prea joc, avand in vedere ca am grija doar de chat si cheateri, da recunosc am jucat cu cheat, este foarte important ca imi asum treaba asta.
de iAmToNNNy
Mie Iul 31, 2019 2:01 pm
Forum: Cerere helper / admin
Subiect: Cerere admin din nou
Răspunsuri: 18
Vizualizări: 6126

Re: Cerere admin din nou

dupa cum am zis, nu am altceva decat sa astept decizia ownerilor, mi am cerut scuze, si asumat tot ce am facut, am recunoscut nu ca altii care au luat ban pt griefing dar ei au spinbot, stai linistit.
de iAmToNNNy
Mie Iul 31, 2019 2:00 pm
Forum: Cerere helper / admin
Subiect: Cerere admin din nou
Răspunsuri: 18
Vizualizări: 6126

Re: Cerere admin din nou

Sunt unii care sunt mereu contra, doar voi care va cunoasteti intre voi cand e ceva de up bam pro, si cand vine unul ca mine ca si helper la 3 ore atunci cat aveam numa contra aveam
de iAmToNNNy
Mie Iul 31, 2019 1:30 pm
Forum: Cerere helper / admin
Subiect: Cerere admin din nou
Răspunsuri: 18
Vizualizări: 6126

Re: Cerere admin din nou

Eu in locul vostru nu m as fi bagat deoarece nu sunteti niciunul in masura sa comentati de pe un alt server, ci doar ownerii avand in vedere ca doar ei sunt.
de iAmToNNNy
Mie Iul 31, 2019 11:46 am
Forum: Cerere helper / admin
Subiect: Cerere admin din nou
Răspunsuri: 18
Vizualizări: 6126

Re: Cerere admin din nou

Astept raspunsul ownerilor, ei iau decizia.
de iAmToNNNy
Mie Iul 31, 2019 10:23 am
Forum: Cerere helper / admin
Subiect: Cerere admin din nou
Răspunsuri: 18
Vizualizări: 6126

Re: Cerere admin din nou

Am jucat cu cod doar pe compe, pentru ca m a chemat un prieten si a zis hai ba sa ne bagam coduri, eu pe server n am abuzat niciodata de comenzi cat nici cheaturi, mai ales cheaturi, asta este am zis ca imi asum tot, astept raspunsul lui Para sau Sniper, toti gresim, toti avem a doua sansa. Ba chiar ...
de iAmToNNNy
Mie Iul 31, 2019 9:47 am
Forum: Cerere helper / admin
Subiect: Cerere admin din nou
Răspunsuri: 18
Vizualizări: 6126

Re: Cerere admin din nou

Eram aproape de 10 ore bossilor
de iAmToNNNy
Mar Iul 30, 2019 10:58 pm
Forum: Cerere helper / admin
Subiect: Cerere admin din nou
Răspunsuri: 18
Vizualizări: 6126

Re: Cerere admin din nou

Si aveam si vip
de iAmToNNNy
Mar Iul 30, 2019 10:57 pm
Forum: Cerere helper / admin
Subiect: Cerere admin din nou
Răspunsuri: 18
Vizualizări: 6126

Cerere admin din nou

.
de iAmToNNNy
Mar Iul 30, 2019 10:15 pm
Forum: Cerere helper / admin
Subiect: Cerere Admin - movement iAmToNNNy
Răspunsuri: 7
Vizualizări: 2829

Re: Cerere Admin - movement iAmToNNNy

Fratilor nu aveti niciunul admin pe serverul pe care aplic eu, nu aveti ce sa le faceti efectiv nu am ce sa le fac